Állásajánlatok

Kontroller munkatársat keresünk

Feladatok
  • Költségelemzések, riportok készítése;
  • Költségfelosztáshoz szükséges adatok összegyűjtése, rendszerezése.;
  • Költségfelosztás szabályzat szerinti elkészítése;
  • Utókalkuláció készítése;
  • Éves beszámoló elkészítésében való részvétel;
  • Adatszolgáltatás a felügyeleti szervek (MEKH, MAVÍZ) részére;
  • Adatszolgáltatás KSH részére;
  • Üzleti tervhez adatszolgáltatás, döntés előkészítésben való részvétel;
  • Üzleti terv teljesítésének figyelése, jelentés készítés.
Elvárások
  • Felsőfokú szakmai képesítés pénzügyi-számviteli területen;
  • Magas szintű MS Office ismeret;
  • Rendszerszemlélet;
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Kontrolling, üzleti elemzés területén szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás költségtérítése
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • 8 órás munkarend
  • Cafeteria juttatás
Munkavégzés helye
Siklós, Gordisai út 2. és az üzemigazgatósághoz tartozó települések.
Fényképes szakmai önéletrajzokat az e-mail címre várjuk.
2024-05-31

Kérünk minden jelentkezőt, hogy amennyiben hozzájárul a pályázati anyagában megadott
személyes adatai kezeléséhez a benyújtást követő év december 31. napjáig, úgy kérjük, az alábbi
szöveget szerepeltesse a benyújtásra kerülő anyagban:

Nyilatkozom arról, hogy a pályázati anyagomban szereplő személyes adatok BARANYA-VÍZ Zrt.
által történő kezeléséhez a benyújtást követő év december 31. napjáig hozzájárulok abból a célból,
ha a végzettségemnek, tapasztalatomnak megfelelő munkakör kerülne meghirdetésre, arról
tájékoztathassanak.

Üzemelés

Hibabejelentés

Ha közterületen vagy vízmérőhelyén csőtörést tapasztal, kérjük, hívja diszpécserszolgálatunkat!
Segíthetünk?

Ügyintézés

Segítünk, hogy minél kényelmesebben intézhesse ügyeit!
Váltson ön is e-számlára

Email / Pdf alapú számla

Korábbi, papír alapú számláját cserélje elektronikus számlára.
Elérhetőségeink
Közérdekü
Megszakítás