Állásajánlatok

Ivóvíz hálózatüzemeltető hálózat-karbantartó munkatársat keresünk

Feladatok
  • Csőtörések elhárítása
  • Az ivóvíz folyamatos szolgáltatása érdekében a szükséges ellenőrzések, javítások elvégzése
  • Kutak, gépházak, vízkezelő berendezések kezelése, karbantartása, víztermelés ellenőrzése, dokumentálása.
  • Vízbekötések kiépítése.
Elvárások
  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Munkavégzésére jellemző a precizitás, megbízhatóság és felelősségvállalás

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye
Mohács, Budapesti út. 1. és az üzemigazgatósághoz tartozó települések.
Fényképes szakmai önéletrajzokat az e-mail címre várjuk.
2024-05-31

Kérünk minden jelentkezőt, hogy amennyiben hozzájárul a pályázati anyagában megadott
személyes adatai kezeléséhez a benyújtást követő év december 31. napjáig, úgy kérjük, az alábbi
szöveget szerepeltesse a benyújtásra kerülő anyagban:

Nyilatkozom arról, hogy a pályázati anyagomban szereplő személyes adatok BARANYA-VÍZ Zrt.
által történő kezeléséhez a benyújtást követő év december 31. napjáig hozzájárulok abból a célból,
ha a végzettségemnek, tapasztalatomnak megfelelő munkakör kerülne meghirdetésre, arról
tájékoztathassanak.

Üzemelés

Hibabejelentés

Ha közterületen vagy vízmérőhelyén csőtörést tapasztal, kérjük, hívja diszpécserszolgálatunkat!
Segíthetünk?

Ügyintézés

Segítünk, hogy minél kényelmesebben intézhesse ügyeit!
Váltson ön is e-számlára

Email / Pdf alapú számla

Korábbi, papír alapú számláját cserélje elektronikus számlára.
Elérhetőségeink
Közérdekü
Megszakítás